subota 11.02.2023.
22:57

Podgoričanima pobeda zahvaljujući odličnom drugom poluvremenu.

AdmiralBet ABA liga

Košarkaši Budućnosti savladali su u Podgorici ekipu Igokee rezultatom 91:58 (12:14, 26:20, 30:11, 23:13) u okviru 19. kola AdmiralBet ABA lige.

Zanimljiv meč videli smo u Morači, a sve je nakon prve deonice (12:14) delovalo kao neizvesna i tvrda borba dva tima

Košarkaši su se šuterski oraspoložili u nastavku, pa je Igokea prva stekla osetnu prednost od osam poena prednosti, no domaćin je poluvreme završio sa prednošću od četiri poena.

Presudna je bila treća četvrtina u kojoj su izabranici Vlade Jovanovića postigli čak 30 poena, posebno su se istakli Apić i Grin, te je i poslednja deonica ubedljivo pripala ekipi Budućnosti.

Atić i Grin su upisali po 17 poena, Bel-Hajns je dodao 12, a Lazić i O'Brajan po 11 i 10.

U Igokei, Đorđević je postigao 13 poena, a Milosavljević 12.

Podgoričani se nalaze na trećoj poziciji AdmiralBet ABA lige sa 13 pobeda i šest poraza, dok je Igokea 12. sa pet pobeda i 13 poraza.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.