Bum, Aleksa Avramović stiže u NBA ligu!?
Klauzula sa CSKA mu omogućava tako nešto, a dva tima su "zagrizla" za reprezentativca Srbije.
Povezane vesti
Čović: "Plašim se, možemo da se ne kvalifikujemo za SP, to zatvara vrata za OI"
Izašla nova FIBA rang-lista, Srbija ostala u vrhu
Iz Sarajeva stižu i izvinjenja zbog ponašanja navijača - Čović: ''Mnogi su nam prišli i izvinili se, to je optimistično''
Čović o Zvezdi: ''Drago mi je, ali Zvezda je i sa mnogo manjim budžetom ušla u osam najboljih, sećate se...''
Neposredno pre početka olimpijskog turnira u košarci, reprezentativac Srbije Aleksa Avramović napustio je Partizan i potpisao ugovor sa CSKA iz Moskve.
Ipak, postoji mogućnost da do njegovog odlaska u Rusiju ni ne dođe jer postoje informacije da je za njega zainteresovano nekoliko klubova iz NBA lige.
Čačanski "Ozonpress" preneo je saznanje da će Avramović otići u NBA ligu, te da će njegov novi tim biti Los Anđeles Klipersi ili Atlanta Hoksi.
"Avramović sasvim sigurno odlazi u Los Anđeles Kliperse ili u Atlantu. Pregovori su u toku i nadamo se da će sve završiti u obostranom interesu", ističe izvor blizak porodici Avramović, uz to da je 99 posto stvari već dogovoreno.
Srpski košarkaš ima klauzulu sa CSKA iz Moskve po kojoj može da ode u NBA ligu do 20. avgusta nakon sjajnih partija u dresu nacionalnog tima u Parizu.
Ukoliko Avramović zaista krene put NBA lige, mogao bi da zaigra sa Bogdanom Bogdanovićem u Atlanti sa kojim je nastupa i u reprezentaciji Srbije.
0 Komentara