BUM - Jokić ide u Pariz!
Sjajna vest.
Povezane vesti
Sa Jokićem i Jovićem sve je lakše, "orlovi" lako sa Češkom!
Ubedljiv poraz kadeta Srbije na početku Svetskog prvenstva
FOTO GALERIJA - Željkovo predavanje, srdačni susret sa Alimpijevićem i šaljiv komentar o dresovima
Željko dočekan aplauzima u ''Pioniru'', oprostio se od Duška Vujoševića i Edina Avdića
Najbolji košarkaš sveta Nikola Jokić igraće za Srbiju na Olimpijskim igrama u Parizu.
Ovu vest je kao ekskluzivu preneo košarkaški novinar Marko Ljubomirović na svom "X" nalogu.
Jokićevi Denver Nagetsi su pre tri dana predali "krunu" u NBA ligi, pošto su eliminisani u polufinalu plej-ofa Zapadne konferencije od Minesote sa 4:3 u pobedama.
MVP najjače lige sveta je nakon tog meča dobio pitanje u vezi nastupa na Olimpijskim igrama, ali na njega nije želeo da odgovori.
Ova vest sada stiže od prilično pouzdanog izvora, ali ostaje da sačekamo potvrdu od strane selektora Svetislava Pešića ili samog Jokića.
Nikola Jokić je poslednji put igrao za Srbiju na Evrobasketu 2022. godine, kada je naš tim šokantno ispao od Italije u osmini finala. Deo Olimpijskih igara je bio 2016. godine u Rio de Žaneiru i tada je sa Srbijom osvojio srebrnu medalju.
0 Komentara