Dan D - Pešić objavljuje spisak za Evrobasket, petorica otpadaju!
Vreme je za konačnu odluku.
Povezane vesti
Čović: "Plašim se, možemo da se ne kvalifikujemo za SP, to zatvara vrata za OI"
Izašla nova FIBA rang-lista, Srbija ostala u vrhu
Iz Sarajeva stižu i izvinjenja zbog ponašanja navijača - Čović: ''Mnogi su nam prišli i izvinili se, to je optimistično''
Čović o Zvezdi: ''Drago mi je, ali Zvezda je i sa mnogo manjim budžetom ušla u osam najboljih, sećate se...''
Posle uspešno obavljenog posla u prethodne dve kvalifikacione utakmice protiv Grčke i Turske u borbi za plasman na Svetsko prvenstvo, naš nacionalni tim se okreće Evrobasketu koji počinje već za dva dana.
Međutim, još uvek ne znamo koji 12 igrača će selektor Svetislav Pešić povesti na ovo takmičenje, jer je do danas u konkurenciji bilo ukupno 17 reprezentativaca.
Dakle, petorica su višak, a ko će otpasti sa spiska, a ko braniti boje Srbije na Evrobasketu saznaćemo od 13 časova za kada je zakazano obraćanje javnosti selektora Pešića.
Većina učesnika Evrobasketa je već objavila konačne spiskove, a Pešić je pre svega zbog povreda Nedovića, Bjelice i Avramovića čekao poslednji trenutak za definitivnu odluku.
Našu prognozu izgleda konačnog Pešićevog spiska mogli ste da vidite OVDE, a na osnovu onoga što smo videli u prethodnim utakmicama.
0 Komentara