Dan odluke - Ostajemo li bez Bjelice?
Magnetna rezonanca daće na odgovor na ovo pitanje.
Povezane vesti
Izašla nova FIBA rang-lista, Srbija ostala u vrhu
Iz Sarajeva stižu i izvinjenja zbog ponašanja navijača - Čović: ''Mnogi su nam prišli i izvinili se, to je optimistično''
Čović o Zvezdi: ''Drago mi je, ali Zvezda je i sa mnogo manjim budžetom ušla u osam najboljih, sećate se...''
Nebojša Čović: ''Nikada bespomoćnijeg Željka Obradovića nisam video kao sad''
Nakon što je selektor Svetislav Pešič odlčio da sa spiska putnika za Evrobasket precrta Miloša Teodosića, "orlovi" su ubrzo ostali i bez povređenog Alekse Avramović, a prvi pripremni meč protiv Crne Gore zadao je nove "glavobolje" svim ljubiteljima košarke u Srbiji.
Posle samo nekoliko minuta igre posle zadobijenog udarca na povredu lista požalio se jedan od lidera reprezentacije i aktuelni NBA šampion Nemanja Bjelica.
Danas čemo saznati koliko je ozbiljna njegova povreda, kako javlja "Sportski žurnal" novi košarkaš Fenerbahčea obaviće magnentnu rezonancu i saznati koliko će biti odvojen od parketa.
Nadamo se da povreda nije ozbiljnija i da ćemo "Profesora" gledati na Evrobaksetu koji počinje prvog dana septembra.
Ukoliko se "crne slutnje" obistine, umesto Bjelice ćemo na poziciji krilnog centra na šampionatu Evrope ćemo najverovatnije gledati Marka Jagodića-Kuridžu, Dejana Davidovca ili Borišu Simanića, uz pomoć nižih Nikole Kalinića i Vladimira Lučića.
Podsetimo, danas od 13.30 konferenciju za medije održaće selektor Svetislav Pešić i govoriti o svim aktuelnim temama nakon prve faze priprema.
0 Komentara