Đinobili se javio i oduševljen je Srbijom i Bogdanom!
Čini se da nema dilemu za koga će navijati u finalu.
Povezane vesti
(VIDEO) Jović došao u majici "R9", pa za Sportske otkrio za koga navija na Mudnijalu
(VIDEO) Okupili se košarkaši Srbije, Jokić ih dočekao
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
Manu Đinobili je neko ko je veoma cenjen u Srbiji, iako je doneo veliku pobedu Argentincima upravo nad našom reprezentacijom 2004. godine na Olimpijskim igrama poenima u poslednjoj sekundi utakmice.
Kasnije je Argentina osvojila taj turnir, a Manu Đinobili otišao u legendu.
Sada pomno prati dešavanja na Mundobasketu, iako njegova Argentina nije na prvenstvu, a imao je šta da prokomentariše posle pobede Srbije nad Kanadom.
Posebno je bio oduševljen Bogdanom Bogdanovićem, a onda je tvitovao i o timu kao najvećoj snazi Srbije.
"Srbija je u finalu Mundobasketa i igra fantastično kao tim, i sve to bez Nikole Jokića! Poštovanje!", napisao je on.