Dobrić pokazao ko je i šta je i poručio: "Odlična reakcija"
Ovaj čovek je Zvezdi neophodan.
Povezane vesti
Izgleda da je gotovo - Bonga ide u NBA i to u najbolji tim Istoka
Prigovarali mu za ego, a sad je ispao čovek - Fransisko spustio loptu na kraju MVP trke
Kako je Janakopulos dobio šahovsku partiju protiv Janaja: "Sve je išlo glatko do Instagram objave..."
Francuzi sa četiri predstavnika u Evroligi - Hoće li Bešiktaš ipak igrati?
Košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su pobedili Bajern sa 101:77, u 12. kolu Evrolige.
Meč u "Beogradskoj areni" bio je najbolji za crveno-bele od početka sezone, briljirao je Filip Petrušev sa 25 poena, a sjajnu rolu je imao i Ognjen Dobrić sa 15.
Dobrić je prošao kroz težak period, za njega do večeras neko vreme nije bilo mesta u postavi Janisa Sferopulosa, nije igrao "večiti" derbi, ali je protiv Bajerna pokazao od čega je satkan i da je potreban ovoj ekipi.
Nakon meča je rekao sledeće:
"Igrali smo dobro kao tim, izašli smo spremni, jer smo znali da će biti teško. Nadam se da ćemo nastaviti da igramo ovako. Odlična rekacija posle poraza, pokazali smo karakter i pokazali smo da možemo da igramo. Čekaju nas teške utakmice u Italiji, treba da se spremimo, čeka nas ABA liga pre toga. Idemo utakmicu po utakmicu", izjavio je Dobrić.
0 Komentara