Dva puta zaredom - Jokić je igrač nedelje!
Neverovatne brojke.
Povezane vesti
Garbahosa: ''NBA Evropa od oktobra 2027, sa ili bez Evrolige! To je projekat 12+4''
"Bio je Fredi Merkjuri svog posla, prepoznate mu glas među hiljadu" - Održana komemoracija Edinu Avdiću
Vembanjama: "Zabrljao sam, morali smo da dobijemo ovaj meč"
(VIDEO) Vembijev košmar koji će se prepričavati, ''dupli brejk'' Niksa u finalu!
Najjača liga sveta je objavila da su srpski centar i Džejlen Džonson iz Atlante proglašeni za najbolje igrače protekle sedmice.
Denver je u odličnom nizu, a protekle nedelje upisali su pobede nad Sakramentom, LA Klipersima i Minesotom. Jokić ih je do trijumfa predvodio prosečno beležeći 39 poena, 13 skokova i 8 asistencija.
Džejlen Džonson je prosečno imao 24 poena, 12 skokova i 9 asistencija uz tri ukradene lopte. Pomogao je Hoksima da pobede četiri puta u nedelji za nama.
0 Komentara