20:03

Šta se desilo Vasi?

EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU

Sjajna partija Anadolu Efesa u okviru devetog kola Evrolige.

Ekipa Ergina Atamana je uspela da slavi protiv Himkija u gostima i da tako stigne do pete pobede u Evroligi, bilo je 77:105.

Gosti su odigrali fantastičnu ofanzivnu utakmicu, a u drugom poluvremenu su završili posao uglavnom u odbrani pošto su sveli domaćina na samo 26 poena u tom delu igre.

Videli smo i čak 14 trojki iz 27 pokušaja Efesa, pa je jasno da ih je ovoga puta i šut služio.

Krunoslav Simon najefikasniji sa 24 poena, Larkin ga je pratio sa 20 poena, a Plais je imao 18.

Na drugoj strani Tima 13 poena, a Šved samo 9, promašio je svih 5 trojki, ali je dodao 9 asistencija.

Inače, meč je igrao i Vasilije Micić, imao je 5 poena i 5 asistencija, a tokom treće četvrtine je zaražio izmenu zbog bola u leđima.

Izgleda da nije bezazleno, čekamo izveštaje lekara...