Euforija među ''grobarima'', ko je košarkaški Everton Luiz, ko je Partizanov Bodiroga...? (TVITOVI)

utorak 09.10.2018.
22:06

Posle sumnji na poluvremenu, kraj utakmice sa Zenitom doneo lavinu oduševljenja među navijačima Partizana.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Iako je na početku drugog poluvremena imao devet poena zaostatka (42:51), Partizan je večeras uspeo da savlada favorizovani Zenit rezultatom 89:82, što je prva pobeda Partizana u prva dva kola Evrokupa ove sezone.

Crno-beli su briljirali u trećoj četvrtini, fenomenalno igrali u odbrani i napravili seriju od 21:4 kojom su došli do preokreta.

Završni udarac rivalu zadali su u poslednjih deset minuta, pa navijači Partizana sada sa mnogo više optimizma komentarišu mogućnosti ekipe Nenada Čanka u nastavku sezone.

U prilogu su samo neki od njihovih komentara.