Evroliga objavila raspored, kad Đorđević stiže u Beograd?
Zvezda dobila novi termin.
Povezane vesti
Tajrik Džons tražio da bude zamenjen - Barcokas: ''Ne razumem šta se dogodilo''
Ostoja sve objasnio - Pejnov transfer ima pozitivan efekat od 2.500.000, Bonga ostaje, a šta će biti sa Osetkovskim?
Janis Adetokumbo: ''Džabari Parker je napredovao i kao igrač, i kao osoba! Samo neka nastavi tako''
Petrušev o Zvezdi: "Naučio sam kako je boriti se u atmosferi autsajdera"
Košarkaši Crvene zvezde dočekaće Fenerabahče 27. feburara u zaostalom meču koji je prvobitno bio odložen zbog velikog broja slučajeva virusa korona u redovima beogradskog kluba, prenela je Evroliga.
Evroliga je danas objavila raspored četiri utakmice u 18. i 19. kolu koje su zbog epidemijskih razloga bile odložene.
Istog dana kada će crveno-beli dočekati tim Aleksandra Đorđevića, moskovski CSKA će odigrati derbi protiv Barselone.
Za 1. marta je zakazan meč između Makabija i Baskonije u Tel Avivu, dok će 20. istog meseca Olimpijakos odigrati derbi protiv CSKA.
Podsetimo, košarkaška vest jučerašnjeg dana je najava da će F4 Evrolige po drugi put u poslednje četiri godine biti organizovan u Beogradu.
0 Komentara