"Evroligaš" Flin presreo "poštare" i doneo slavlje Baraću!
Novi trijumf za Bahčešehir posle drame u Ankari.
Povezane vesti
Španci najavljuju zastrašujući tandem Riki-Džabari! Osvojiće Ligu šampiona?
Mario i Dario - Moćni hrvatski tandem za koji evropski i svetski prvaci nisu imali odgovor!
Aco Petrović pronašao novi košarkaški dragulj u Brazilu: ''Ovaj će biti još bolji od svog brata, impresivan je!''
Jago šutirao 1/10, ali Brazil je pobedio, blamaža Argentine protiv Urugvaja uz samo 44 postignuta poena!
Košarkaši Bahčešehira nastavili su da nižu pobede na startu nove sezone.
Ekipa koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Marko Barać savladala je kao gost Turk Telekom u Ankari sa 102:98 (18:25, 31:28, 22:22, 31:23) u meču drugog kola Superlige Turske.
Odličnu utakmicu odigrali su gosti, a prednjačio je sjajni bek Malaki Flin koji je bio najefikasniji igrač utakmice sa 30 poena i time jasno pokazao zbog čeka evroligaši motre na njega i žele da ga dovedu.
Svoju ulogu u trijumfu Baraćevog tima imao je i doskorašnji centar Partizana Balša Koprivica koji je ubacio devet poena.
U redovima popularnih "poštara" iz Ankare istakao se bivši igrač Crvene zvezde Marko Simonović sa 17 poena.
0 Komentara