Fener lako sa Tofašom, za 1:0 u seriji
Silovito u odbranu titule.
Povezane vesti
"Ajmoooo sine" koji se ne zaboravlja: Andrej Voroncevič o zaostavštini Duška Vujoševića i srpskom kodu košarke
Murinen dvocifren na ''Ol star'' utakmici u Portlandu: ''Dođi u Severnu Karolinu!''
Alimpijević veliča Bahčešehir i hvali Baraća!
Alimpijević prekinuo Baraćevu seriju i nastavio trku sa Fenerom!
Košarkaši Fenerbahčea savladali su Tofaš na svom terenu rezultatom 93:78 i poveli 1:0 u četvrtfinalnoj seriji plej-ofa šampionata Turske, koja se igra na dve pobede.
Aktuelni šampion Turske nije imao puno problema sa ekipom iz Burse, koju je slomio u prvom poluvremenu, posle kog je imao 12 poena prednosti.
Hazer i Motli su sa po 17 poena bili najefikasniji kod pobednika, a naš Gudurić je ubacio tri poena.
Ture je upisao 23 poena i devet skokova za Tofaš.
Druga utakmica je na programu 31. maja u Bursi i tada će Fener imati meč loptu za polufinale. Fenebahče je inače u doigravanje ušao sa druge pozicije, a Tofaš sa sedme.
Danas je i Efes poveo protiv Darušafake, a sinoć su Turk Telekom i Pinar Karšijaka odbranili domaći teren i poveli 1:0 protiv Galatasaraja, odnosno Burse.

0 Komentara