Fener ne spušta pogled sa NBA lige - novo pojačanje u igri!
Ker mu ne daje priliku u Golden Stejt Voriorsima.
Povezane vesti
Aktuelni evropski šampion Fenerbahče još nije oformio željeni tim koji će se boriti za najviše domete u tekućoj sezoni, a poslednji na listi želja za pojačanja našao se prvotimac Golden Stejt Voriorsa Kevin Noks, koji ne uživa veliko poverenje trenera "ratnika" Stiva Kera.
Košarkaš koji može da pokriva pozicije krila i krilnog centra član je Voriorsa od februara tekuće godine, ali je u odlučujućim mesecima prošle godine dobijao kod Kera šansu na kašičicu, beležeći u proseku 3.5 poena po meču.
Budući da nije dobijao šansu u mečevima predsezone, jasno je da u Ouklendu ne računaju na njega pa bi selidba u Evropu u ovom momentu bila najbolje rešenje za igrača rođenog 1999. godine.
Fenerbahče je letos ostao bez MVP-a prošlosezonskog Fajnal-fora Evrolige Najdžela Hejs-Dejvisa i potrebna su im pojačanja na "četvorci" bez obzira na prisustvo iskusnih Nikola Melija i Mikaela Jantunena.
Informaciju o interesovanju za Noksa preneo je italijanski košarkaški novinar Andrea Kalconi, ali sada nema konkretnijih najava koliko je dogovor blizu.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara