FOTO GALERIJA - ''A Team'' i Partizan zajedno i u ''Pioniru'', AdmiralBet organizovao sjajnu zabavu u poluvremenu

nedelja 29.01.2023.
23:38

Više od pet hiljada gledalaca moglo je da uživa u brojnim sadržajima.

Slobodan Sandić

Još jedno prijatno košarkaško veče u Beogradu.

Partizan je u dvorani ''Aleksandar Nikolić'' u nedelju uveče dočekao ekipu Mornara iz Bara, u okviru 17. kola AdmiralBet ABA lige i trijumfovao rezultatom 92:74.

Bila je to zanimljiva utakmica, rezultatski neizvesna tokom prve tri četvrtine u kojima je Mornar pružao dobar otpor, ali Partizan je na kraju opravdao ulogu favorita.

A da u pauzama meča gledaoci imaju dodatne zanimljive sadržaje, za to se i ovoga puta pobrinuo AdmiralBet.

Tokom tajm-auta su ponovo nastupale čirlidersice iz ''A Team-a'', a u poluvremenu je organizovano takmičenje u veštinama.

Dva gledaoca su dobila priliku da se bore za nagrade u iznosu od 10.000 dinara freebet-a u AdmiralBet-u i košarkašku loptu AdmiralBet ABA lige, kao i 5.000 dinara freebet-a kao utešnu nagradu.

Na terenu su najpre postavljeni čunjevi koje su takmičari morali da obilaze i da zatim poentiraju sa linije penala, ili van linije za tri poena. Zadatak nije  bio lak, a pošto takmičarima to baš i nije najbolje išlo, na kraju se prešlo na izvođenje slobodnih bacanja, gde je pala odluka o pobedniku.

U priloženim fotografijama možete da vidite još delić atmosfere iz večerašnjeg meča.