četvrtak 25.03.2021.
21:49

Trener Dejan Radonjić objasnio razloge ubedljivog poraza od ''Armejaca''.

EPA-EFE/Fernando Alvarado

Zvezda je rasterećena rezultatskog imperativa izašla na megdan moskovskom CSKA, ali nije uspela da iznenadi favorizovanog domaćina.

CSKA je zasluženo slavio sa 87:72, pošto je od samog početka meča imao rezultatsku prednost koja se najčešće kretala između osam i petnaest poena razlike.

Posle meča, trener Zvezde Dejan Radonjić je kao najveći problem istakao slab početak meča, posebno kada je u pitanju igra u odbrani, pa su domaćini brzo stekli ubedljivu prednost.

"Čestitam CSKA na pobedi. Bili smo 'mekani' od početka meča, u prvih deset minuta primili smo 31 poen, što je previše i tu je napravljena prednost za rivala.

Posle toga smo bili bolji, ali smo u drugoj deonici imali problem sa skokovima, isto kao i u drugom poluvremenu. CSKA je kontrolisao utakmicu i zaslužio da pobedi.

Pokušavamo da igramo najbolje moguće, da dajemo maksimum. Ovo je Evroliga, imamo motivaciju čim se nađemo na terenu. Tako ćemo igrati do kraja", istakao je Radonjić.