Granitne odbrane, najefikasniji igrač Albe ubacio šest poena!

sreda 09.01.2019.
20:52

Može se reći da utakmica u hali "Aleksandar Nikolić" ima očekivani tok, a navijači Partizana nemaju ništa protiv jer njihova ekipa vodi.

Beta/Branislav Božić/Ev

Prvo poluvreme utakmice 2. kola Top 16 faze Evrokupa između Partizana i Albe završeno je rezultatom 37:28.

Košarkaši Partizana rešili su prve dve četvrtine u svoju korist, a dosadašnji deo meča obeležile su granitne odbrane.

Tek u završnici drugog kvartala videli smo nekoliko otvorenih šuteva i nešto lakih poena, a do tada je svaki poen morao da se zaradi posle mnogo muke.

Najveća prednost crno-belih iznosila je 13 poena, a zanimljivo je i to da u obe ekipe nije bilo igrača koji je stigao do dvocifrenog učinka.

Najefikasniji u domaćem sastavu bili su Markus Pejdž (8 pts, 3 as) i slavljenik Vanja Marinković (7 pts).

Najefikasniji igrač Albe bio je Luk Sikma i postigao je šest poena!