Gurović: "Dva, tri poraza vas koštaju otkaza, osim ako ste Željko Obradović"
Partizan je sinoć izgubio od Asvela i upisao sedmi poraz ove sezone u Evroligi.
Povezane vesti
Bivši košarkaš Milan Gurović istakao je da je dolaskom Saše Obradovića na klupu Crvene zvezde, klub zaigrao bolju košarku, što pokazuju i rezultati.
“Saša Obradović je sklopio kockice, povezao igrače. To je uloga trenera, Zvezda ima 12 fantastičnih igrača i samo je bilo pitanje vremena kada će i ko će uklopiti to sve u celinu. Imali su dobar raspored, kod kuće su uglavnom bili i to su maksimalno iskoristili što je za svaku pohvalu. Duga je priča ovo prvenstvo, ali ako ovako nastave mogu daleko da doguraju”, rekao je Gurović u podkastu “Expertiva“.
Dotakao se odlaska Janisa Sferopulosa, a potom spomenuo i trenera Partizana Željka Obradovića.
“Nisam u klubu i ne znam šta se dogodilo, ali znam da je trenerski posao težak i zahtevan. Dva-tri poraza u tako velikim klubovima i to će vas koštati otkaza, osim ako ste Željko Obradović, naravno. Volim da se našalim, treneri kada dođu kući, odu u neki klub – koferi su spakovani", rekao je Gurović.