Gurović zbog tuče pola godine van košarke!
Izrečena mu je kazna.
Povezane vesti
Čović: "Plašim se, možemo da se ne kvalifikujemo za SP, to zatvara vrata za OI"
Izašla nova FIBA rang-lista, Srbija ostala u vrhu
Iz Sarajeva stižu i izvinjenja zbog ponašanja navijača - Čović: ''Mnogi su nam prišli i izvinili se, to je optimistično''
Čović o Zvezdi: ''Drago mi je, ali Zvezda je i sa mnogo manjim budžetom ušla u osam najboljih, sećate se...''
Legendarni sprski košarkaš Milan Gurović kažnjen je sa zabranom rada u košarci u narednih šest meseci zbog tuče u kojoj je učestvovao na turnirnu Kvalitetne juniorske lige Srbije između njegovog Reala i Vizure.
Discpilnski organi Košarkaškog saveza Srbije i Beograda kaznili su Gurovića koji je trener omladinaca Reala zabranom vođenja ekipe na pola godine, a moraće da plati i 250.000 dinara.
Kazna za Gurovića, ali i ostale učesnike u incidentu, donete su posle disciplinskog postupka i izveštaja delegata utakmice na osnovnu Discplinskog pravilnika KSS.
0 Komentara