Gužva na vrhu AdmiralBet lige Srbije, Mladost slavila u Leskovcu
Zanimljiv meč i veliki preokret.
Povezane vesti
Partizanova filijala poklekla posle dva produžetka protiv lidera
SAOPŠTENJE - Partizan odgovorio KSS: "Lako se zaključuje ko je inspirator..."
Muta dobio ''prekomandu'' i odmah kreće oštro: ''Zategnućemo uzde, plašim se da ne bude i otkaza''
Kragujevac ovo ne pamti, čudesni Grin ubacio 52 poena, pogodio 13 trojki za pobedu nad OKK Beogradom!
Košarkaši Mladosti savladali su Zdravlje u Leskovcu rezultatom 98:89 u okviru 15. kola AdmiralBet Lige Srbije.
Gosti iz Zemuna opravdali su ulogu favorita, ali teže nego što se očekivalo pošto su Leskovčani predvođeni Blekvelom, Kornelijusom i Đorđevićem vodili na poluvremenu rezultatom 52:44.
Ključna je bila treća četvrtina u kojoj je Mladost stigla i do dvocifrene prednosti, da bi na kraju i slavila posle odličnih partija Livingstona (20 poena i devet asistencija) i Gavrilovića koji je upisao dabl-dabl učinak (17 poena i 10 skokova).
Mladost deli čelo tabele AdmiralBet Lige Srbije sa Zlatiborom i Slogom koji imaju identičan učinak od 10 pobeda i pet poraza, dok je Leskovac Zdravlje 10. sa učinkom 7-8.
0 Komentara