Hejs-Dejvisovo oklevanje dostiže vrhunac, pojavila se nova opcija!
Amerikanac nije odustao od NBA angažmana.
Povezane vesti
Iako smo juče u ovo vreme preneli da će Najdžel Hejs-Dejvis prelomiti do utorka uveče i odlučiti se u koji evroligaški klub preći, portal "24sport.gr" prenosi da prošlosezonski MVP elitnog takmičenja još nije presekao, verujući da će do kraja meseca naći novi NBA angažman.
Kako navodi novinar Konstantinos Melajes, Hejs-Dejvis želi da "kupi vreme" je sledi dvonedeljna pauza, čiji završetak se poklapa sa 25. feburarom, kada je krajnji rok da slobodni agenti u NBA ligi pronađu novi angažman.
Pisali smo da bivši igrač Fenerbahčea nije po volji Erginu Atamanu i da se Panatinaikos odrekao njegovih usluga u dogovoru sa turskim stručnjakom.
Danima je bio najbliži Hapoelu, čekao se samo mig Itudisa, ali je vesti iz Izraela demantovao lično vlasnik kluba Ofer Janaj, pa se drama nastavljena i ne sluti da će uskoro biti okončana.
Jasno je da Hejs-Dejvis u ovom trenutku igra na kartu jakog ugovora, kao što je letos činio Vasilije Micić pre nego što je prešao u Hapoel.
Samo je pitanje ko će imati strpljenja da izađe u susret njegovim namerama.
0 Komentara