''Hoćete na F4 Evrolige? Ključ je kod Željka, dovedite ga!''
Izjava koja je snažno odjeknula u Grčkoj.
Povezane vesti
Možda Janaj želi Žoca, ali direktor priča drugu priču!
''Kuva'' u Monaku, Majk Džejms nasrnuo na Okoba!
Edvards igrao šutersku simultanku, ''Smajli'' ga skakački pratio, ali nije vredelo - Real najbolji kada je bilo najvažnije!
Žilav je Žalgiris! Valensija vodila svih 40 minuta, ali je strepela na kraju!
Tokom današnje svečanosti u Beogradu, gde su na početku fajnal-fora Evrolige dodeljene nagrade najboljim pojedincima u ovoj sezoni, okupio se veliki broj poznatih košarkaških imena.
Naravno, proslavljeni srpski košarkaši i treneri bili su u ulozi domaćina, od Bože Maljkovića, Željka Obradovića, Dejana Tomaševića, Igora Rakočevića.
Jedna Tomaševićeva izjava prilično je zaintrigirala grčku javnost, a tiče se njegovog nekadašnjeg kluba Panatinaikosa i već duge krize kroz koju prolazi grčki velikan, bar kada su u pitanju rezultati u Evropi.
''Zeleni'' iz Atine su danas daleko od nivoa na kom su bili dok ih je sa klupe vodio Željko Obradović, pa Tomašević u razgovoru sa novinarima podseća na to i ujedno daje predlog čelnicima Panatinaikosa.
''Ključ je da se vrati Željko. Dovedite Željka i igraćete na fajnal-foru'', poručio je Tomašević.

0 Komentara