Hrabra Zvezda, tinja nada za senzaciju u Moskvi! (POLUVREME)

petak 15.10.2021.
19:51

"Crveno-beli" igraju sjajnu odbranu.

Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Posle prvog poluvremena meča četvrtog kola u Moskvi između CSKA i Crvene zvezde rezultat je nerešen 42:42.

"Crveno-beli" su sredinom prve deonice na sjajan način zatvorili prilaz svom obruču i zahvaljujući poenima Dobrića uspeli da steknu i šest poena prednosti u jednom trenutku.

Trojkama Antonova i Uhova "armejci" su poravnali, ali na drugoj strani uzvratio je Holins, da bi do kraja četvrtine bila viđena veoma tvrda košarka sa malo poena.

U dresu srpskog tima, pored Dobrića i Holinsa istakli su se i Kuzmić, Ivanović i Kalinić, pa navijači Zvezde s pravom veruju u veliku senzaciju u glavnom gradu Rusije.

Ako nastavi sa ovakvom odbranom, tim Dejana Radonjića mogao bi da ostvari prvu pobedu protiv CSKA posle devet uzastopnih poraza u Moskvi.