subota 06.11.2021.
23:01

Ali, morali su da ''rade prekovremeno''.

AdmiralBet ABA liga/Mornar-Barsko zlato/Media Pro

Posle šest uzastopnih  poraza u prvih šest kola, ekipa Mornara konačno je upisala prvu pobedu od početka sezone u AdmiralBet ABA ligi.

Barani su večeras na svom terenu posle velike borbe savladali Igokeu rezultatom 82:76, posle produžetka. U regularnom toku rezultat je bio 72:72.

Domaći su bolje započeli utakmicu, imali su vođstvo tokom prvog poluvremena, a drugih 20 minuta obeležila je ''rezultatska klackalica''.

Mornar je bio bliži pobedi i u regularnom toku meča, ali je Igokea poenima Starksa i Jošila u samom finišu uspela da izjednači na 72:72.

U produžetku je presudila serija 6:0 domaćeg tima, koju su režirali Smit, Dejvis i Jeremić.

Dejvis je bio najefikasniji u pobedničkoj ekipi sa 18 poena, Jeremić je upisao 17, a Smit 15 poena. Igokeu, koja je pretrpela četvrti poraz je predvodio Dalibor Ilić sa 22 poena i devet skokova.