Ibaka objasnio zašto je izabrao Bajern
Razlog je Pablo Laso.
Povezane vesti
Jamu Madaru brutalna ponuda, jedna od najvećih u Evroligi
Miško najavljuje "bombu", povratak posle deset godina!
Bogdanov agent kaže jedno, a Španci drugo - Dva giganta bi da vrate Bogdana u Evroligu
Zašto je Teo ''Zvezdin najbolji potez u poslednjih 20 godina'' i u čemu je razlika sa Paspaljem u Partizanu?
Bajern iz Minhena će u narednu sezonu košarkaške Evrolige ući sa znatno jačim sastavom i velikim ambicijama, a sa klupe će ga predvoditi čuveni španski stručnjak Pablo Laso.
Bajern je ovog leta bio veoma aktivan na tržištu, a prošle sedmice je aktivirao "bombu" i iz NBA lige doveo bivšeg reprezentativca Španije Serža Ibaku.
Najzvučnije pojačanje minhenskog tima rekao je da jedan od razloga dolaska u klub upravo trener Pablo Laso.
"Privilegija je pridružiti se klubu koji ima bogatu istoriju kao Bajern. Laso je fantastičan trener i odlična osoba. To je najvažnije. Ja sam u periodu karijere kada mi je bitno da sarađujem sa dobrim ljudima. Na kraju dana, košarka je ipak igra. Bitno mi je da ako provodim vreme sa nekom osobom radeći naporno, da se radi o čestitom čoveku. A to najbolje opisuje Pabla", rekao je Ibaka.
Iskusni košarkaš, koji iza sebe ima respektabilnu NBA karijeru i titulu sa Toronto Reptorsima, biće velika uzdanica bavarskog kluba u novoj sezoni Evrolige, koja počinje 5. oktobra.
0 Komentara