22:49

Fenomenalna partija crno-belih.

Starsport
Starsport

Neverovatno dobra partija Partizana u Železniku, savladali su FMP bez ikakvih problema, a pobednik je bio poznat već na poluvremenu. Na kraju 61:105.

Poveli su domaći sa 4:0 i od tada crno-beli preuzimaju sve konce igre u svoje ruke. Panter, Vukčević i Kaboklo prave neverovatnu seriju od 18:0.

Naneli je trojkom završio prvu četvrtinu, a Vukčević je nastavio seriju sa pet uzastopnih poena, Naneli, Koprivica, Jaramaz...

Serija je trajala do 16:0.

Odbrana crno-belih je bila zaista fenomenalna, FMP je imao ogromne probleme, bilo je i jako teško navijačima FMP-a da gledaju ovu utakmicu jer domaći nisu mogli da pogode ništa.

Na kraju još jedna serija, ovoga puta 9:0...

Pobednik se znao već na poluvremenu pošto je Partizan imao 53:19, a prednost je nastavila da raste i u nastavku.

Panter je briljirao, posle njegove trojke je bilo 66:25, a posle poena Ponitke bilo je 33:79 na kraju treće četvrtine.

Dobio je i Sava Drezgić svoje minute u AdmiralBet ABA ligi, pogodio i jednu trojku, a Partizan je nastavio sa povećavanjem prednosti. Najviše su igrali Ponitka i Jaramaz, Panter je dokazao da je u ozbiljnoj formi, a danas nije bilo Doužera i Kaminskog koji su dobili poštedu.

Vukčević 16 poena, Panter 16, Koptivica 16, Naneli, Kaboklo i Avramović po 11 u Partizanu...

Votson i Beson su imali po 10 poena kod domaćina.