21:07

Oklahoma je uspela da slavi na gostovanju Niksima...

NBA
NBA

Njujork Niksi ove sezone i nisu toliko slabi, imaju 6 pobeda i 7 poraza, dok je i Oklahoma na istom učinku posle 13 odigranih mečeva u NBA ligi.

Večerašnji rezultat oslikava odbrane oba tima, bilo je 135:145, prosto je, ako ne pobediš sa 135 poena u košu protivnika, onda definitivno da nešto ne štima kako treba.

Već na poluvremenu je bilo 73:79, Niksi su postigli 48 poena u prvoj deonici što je rekord franšize, ali ni to nije vredelo.

U poslednjoj deonici su navijači zviždali Niksima, sve zbog očajne odbrane ovog tima...

Aleksej Pokuševski je bio dobar, imao je 12 poena, 2 skoka i 3 asistencije, sve to za 18 minuta na parketu, a najefikasniji u njegovom timu bio je Gildžes-Aleksander, Kanađanin je ubacio 37 poena, imao 5 skokova i 8 asistencija. Rediš je kod domaćina bio najbolji sa 26, pratio ga je Rendl sa 25 poena i 10 skokova...