četvrtak 10.03.2022.
22:53

Real bio na rubu poraza protiv Milana.

Epa/Tolga Bozoglu

Ekipa Real Madrida je uspela nekako da se oporavi od beogradskog poraza slavivši večeras protiv Milana sa 92:88.

Real Madrid je dobro počeo ovaj duel, imao je i devet poena prednosti na kraju prve četvrtine, mislili smo da će ekipa Pabla Lasa uspeti da se uzdigne nakon par teških poraza, ali su se i sada mučili sa prošlogodišnjim učesnikom Fajnal fora.

Serijom 7:0 ekipa Milana je sustigla prednost domaćina i izjednačila na 41:41 na kraju prvog poluvremena, u nastavku su imali lepu prednost, posebno pred sam kraj kada je na semaforu pisalo 74:81.

Ipak, do kraja je postojala samo ekipa Real Madrida, uspeli su da serijom 7:0 završe regularni tok meča za 81:81, pre svih je briljirao Serhio Ljulj, a onda u produžecima početnom serijom su zadali poslednji udarac Milanu.

Ljulj najefikasniji u Realu sa 20 poena, dok je kod gostiju najbolji Hol sa 21 poenom.