Itudis posebno pripremao Madara za duel sa Partizanom!
Izraelski plej večeras prvi put protiv Partizana.
Povezane vesti
Košarkaši Partizana večeras od 20 časova i 30 minuta u ''Štark areni'' dočekuju ekipu Fenerbahčea, u okviru sedmog kola Evrolige.
Gosti iz Istanbula biće značajno oslabljeni neigranjem Gudurića, Šanlija, Pjera i Kalatesa, ali to znači i da će bivši plejmejker Partizana Jam Madar dobiti još značajniju ulogu u ekipi Fenerbahčea.
Izraelski košarkaš će večeras prvi put igrati protiv Partizana u čijim redovima je proveo prethodne dve godine, a uoči večerašnje utakmice trener Fenerbahčea Dimitris Itudis je u izjavi za ''Telegraf'' otkrio da je sa Madarom posebno radio na psihološkoj pripremi za duel sa Partizanom.
''On se vrlo brzo uklopio, svi su ga prihvatili. On je takav čovek, voli košarku i saradnju sa ostalima, zna šta znači takmičenje, on je prvi koji hoće da se dokaže na terenu.
Što se tiče publike, radili smo na psihološkom delu, ali on ima karaktera, on ima taj razvoj i imao je pomoć od Željka ovde. Ima dosta stvari da doda još u košarci, ali mnogo smo zadovoljni'', izjavio je Itudis.
0 Komentara