Janakopulos ''obrisao prašinu'' i prognozirao ko će u finale Evrolige!
Sad je mnogo bolje raspoložen nego pre nekoliko dana.

Povezane vesti
Dimitris Janakopulos je bio besan posle dva poraza Panatinaikosa tokom četvrtfinalne serije protiv Efesa, prozivao je sudije, čelnike Evrolige, pretio istupanjem iz takmičenja, ali sada kada je Panatinaikos u majstorici uspeo da eliminiše Efes i da izbori plasman na fajnal-for u Abu Dabiju, prvi čovek Panatinaikosa se danas znatno mirnijim tonom obratio svojim pratiocima na Instagramu.
''Čestitke svima nama. Navijačima, timu, menadžmentu... svima na plasmanu na F4'', poručio je Janakopulos, a onda se obratio i najvećem rivalu, Olimpijakosu, koji je takođe izborio plasman na završni turnir.
''Čestitke i Olimpijakosu na četvrtom uzastopnom učešću na fajnal-foru. Koliko sam pročitao, oni su jedini grčki tim koji je ovo postigao. Želim im i 5, 6, 7. uzastopni nastup''.
Na kraju svog obraćanja na Instagram storiju je prognozirao i ko će u finale, uz poruku da je spreman njegov sada već čuveni sto ispred kuće, gde je prošle godine sa trenerom Atamanom pozirao uz osvojene pehare Evrolige i šampionata Grčke.
''Nadam se da će oba grčka tima stići do finala. Klupski sto je čist. Očistili smo ga, obrisali prašinu i - čeka'', poručio je Janakopulos.
☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷☷
Admiral Bet vam nudi sjajne kvote kada je u pitanju klađenje na košarku, tu su i poeni igrača , kao i mogućnost klađenja uživo tokom same utakmice.
Čitavu ponudu klađenja na košarku i rezultate uživo možete ispratiti i online na sajtu Admiral Bet.
0 Komentara