Jokić o MVP trci: "Igram najbolju košarku svog života, ali ako to nije dovoljno..."

Autor: Ivan Cvetković
utorak 11.03.2025.
09:15
Izvor: Sportske.net

Srbin odao priznanje i košarkašu Oklahome.

AP Photo/Nate Billings
AP Photo/Nate Billings

Povezane vesti


Košarkaši Denvera pobedili su noćas na gostujućem terenu Oklahomu 140:127, u utakmici NBA lige.

Najbolji u pobedničkom timu bio je srpski reprezentativac Nikola Jokić sa 35 poena, 18 skokova i osam asistencija, a pratio ga je Džamal Marej sa 34 poena.

Jokić je novom odličnom partijom nastavio MVP trku sa Šajem Gildžijusem Aleksanderom, pa je pažnja novinara nakon trijumfa nad Oklahomom bila usmerena i ka toj borbi.

"Ovo je moja treća ili četvrta godina uzastopno, tako da... Ja sam stvarno, ne znam, ne mogu da kontrolišem to... Ja ću reći da mislim da igram najbolju košarku svog života, ako je to dovoljno, onda je dovoljno. Ako ne, onda on zaslužuje to. On je stvarno neverovatan", kazao je Nikola Jokić nakon meča.

Denver je drugi u Zapadnoj konferenciji sa 42 pobede i 23 poraza, iza Oklahome koja ima 53 pobede i 12 poraza.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke