21:35

Veliko iznenađenje!

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

Dok Partizan vodi borbu sa poljskim Slaskom u ''Štark Areni'', iz Nemačke je stigla odlična informacija za crno-bele.

Naime, Hamburg je na svom terenu večeras deklasirao Lokomotivu Kubanj sa 100:82!

Ovo je drugi poraz ruskog tima u prvih sedam kola, pa ako Partizan večeras trijumfuje, izdvojiće se na vrhu tabele Grupe A, ispred Lokomotive i Huventuda.

Posle prvog poluvremena nije izgledalo da bi moglo da dođe do ovakvog ishoda, jer je Lokomotiva posle 20 minuta igre vodila sa 50:41. Ali, od početka treće četvrtine Hamburg je zaigrao fantastično u napadu i u drugom poluvremenu postigao čak 59 poena!

Braun sa 21 i Houmsli sa 20 poena predvodili su ekipu Hamburga, a Lokomotivi nisu bile dovoljne odlične partije Mekoluma sa 27 i Motlija sa 19 poena i devet skokova.

U sledećem kolu, Lokomotiva će dočekati Partizan.