Kako je propao potpis Nikole Milutinova?
Hoće li se desiti u budućnosti?
Povezane vesti
Nekadašnji sportski direktor Olimpije iz Milana Đanmario Vaćirko rekao je da je taj klub letos trebalo da dovede Tajlera Dorsija i Nikolu Milutinova iz Olimpijakos otkrivši šta se izjalovilo.
Nekadašnji generalani menadžer Armanija, a sadašnji Dertone, gostovao je u podkastu Skaj sporta naziva Area 52 gde je pričao o potezima milanskog tima na tržištu.
"Postoji ova cela Dorsi situacija koja je prilično jedinstvena. Prošlo je dosta vremena, pa bih i mogao da kažem: Dorsi je trebalo da dođe u Milano još prošle godine. Zvali smo ga i on će doći. Razmotrio je svoje iskustvo i odlučio. Bilo je problema, svi znaju da nije igrao, ali na kraju nije bilo načina da ode zbog pasoša i pravila grčke lige. Tako je Dorsi ostao tamo. I ove godine, on se vratio u formu", naveo je Italijan.
Kao što znamo, dobar deo prošlog leta nailazili smo na informacije o odlasku Nikole Milutinova u "grad mode". To se nije desilo.
"Ne otkrivam ništa izvanredno, mislim da se niko neće uvrediti: Milutinov je već bio dogovoren. Mislim, bio je to gotov posao sa Armanijem. Problem je što se Fal povredio i onog trenutka kada se to dogodilo, Milutinov je praktično bio zaključan u kancelariji Olimpijakosa. Dok je njegov agent čekao ispred, Milutinov je izašao sa produžetkom ugovora. Ove godine je najbolji centar Evroligi prema mnogima", otkrio je Vaćirko.
0 Komentara