Kampaco: ''Više nema nikakvih opravdanja!''
Samo pobede dolaze u obzir.
Povezane vesti
Dnevna doza Evrolige - Sve o eliti na jednom mestu! (2025-26)
Kako sada izgleda Zvezdin roster posle odlazaka Lazića i Mitrovića? Sad su stranci u većini
Još jedan sarajevski susret o kom se priča: ''Volimo te, dragi Žoc i čekamo tu 10. evropsku titulu. Sa Partizanom''
Ražnatović o "slučaju Madar": "U Partizanu su znali da su pogrešili, Savić je verovao da je Jam bezobrazan"
Košarkaš Crvene zvezde Fakundo Kampaco izjavio je danas pred meč sa Asvelom u Evroligi "da sada nema nikakvih opravdanja" i da crveno-beli idu u Francusku "da odigraju najbolje što mogu".
"Nema sada nikakvih opravdanja. Idemo tamo da odigramo najbolje što možemo. Ako želimo da pobedimo, moramo da budemo pametni, ali i puni energije, borbenosti… To je jedini način da tamo trijumfujemo", izjavio je Kampaco, a preneo klub.
Zvezda sutra gostuje Asvelu, u meču 32. kola Evrolige.
Bek Crvene zvezde Ognjen Dobrić je izjavio da je cilj crveno-belih "uvek pobeda".
"Cilj je uvek pobeda. Matematički postoje šanse da stigneo do TOP 8, ali ne bavimo se time. Otkada smo fokusirani samo na igru i tren sve izgleda kako treba", rekao je Dobrić.
Trener Duško Ivanović je rekao da je Asvel "super atletska ekipa".
"Protiv njih je teško igrati, igraju prilično slično kao Valensija, ali su fizički dominantniji u odnosu na Valensiju, i uz to imaju visokog centra koji pravi razliku u reketu", izjavio je Ivanović.
0 Komentara