Ko su kandidati da zamene Glikmana? Tri opcije u igri!
Evroliga će uskoro izabrati novog izvršnog direktora.
Povezane vesti
Endesa je jedno, a Evroliga nešto drugo - Real očitao lekciju Barseloni!
Hapoel pokazao ranjivost u Vilerbanu, Asvel ima za čim da žali
Fener umirio "slepe miševe", Valensija osetila snagu prvaka Evrope, Rivers promašio produžetak!
Problemi ne dolaze sami - PAO sa aerodroma na trening, ali bez Nana!
Maršal Glikman je posle nepunih godinu dana na funkciji izvršnog direktora Evrolige izgubio poverenje klubova akcionara koji su juče izglasali da treba naći neko drugo kadrovsko rešenje.
Tačnije, Glikman će na toj funkciji ostati do kraja jula, do kada mu traje mandat, a u međuvremenu će se odrediti i ko će ga naslediti.
Naravno, spekulacije su odmah počele i već danas košarkaški portal ''BasketNews'' je objavio svoja saznanja da su u ovom trenutku tri kandidata za mesto izvršnog direktora Evrolige.
Navodno, u igri su direktor Fenerbahčea Mauricio Gerardini, zatim direktor Efesa Alper Jilmaz, ali i Paulijus Moiejunas kao predstavnik Žalgirisa.
Za sada nema nagoveštaja ko bi mogao da bude favorit između njih trojice, ali ima vremena da se pojavi i još neki kandidat koji bi mnogo bolje sarađivao sa Dejanom Bodirogom, nego što je to činio Glikman.

0 Komentara