Korenite promene u Ljubljani, stigao novi sportski direktor - iz Valensije!
Posle razočaravajuće sezone u AdmiralBet ABA ligi i evrokupu, nešto je moralo da se menja.
Povezane vesti
Kako sada izgleda Zvezdin roster posle odlazaka Lazića i Mitrovića? Sad su stranci u većini
Sve što je lepo ima svoj kraj, legendarni Luka Mitrović napustio "svoj dom"!
Bosna dovela šest pojačanja, želi brzo u ''najviša evropska takmičenja''
Zvanično - Partizan se rastao sa Ajzeom Majkom, zna se sledeći klub?
Cedevita Olimpija ove sezone nije uspela čak ni u polufinale AdmiralBet ABA lige da se plasira, eliminisana je od Mege u četvrtfinalu, a da ne govorimo o katastrofalnih 1-17 u 18 odigranih kola Evrokupa.
U susret novoj sezoni, kadrovske promene u klubu su već počele, pa su juče Ljubljančani zvanično predstavili svog novog sportskog direktora - Čečua Mulera.
On je godinama unazad radio u Valensiji, što je Cedevita Olimpija posebno naglasila u svom kratkom saopštenju tim povodom.
''U sezoni 2024/25, ulogu sportskog direktora u KK Cedevita Olimpija preuzima Čeču Mulero, koji je prethodno skoro dve decenije radio u španskoj Valensiji na raznim pozicijama.
Mulero će na ovoj poziciji zameniti Vladu Ilievskog, kome ugovor ističe na kraju sezone 2023/24'', saopštili su Ljubljančani.
-
0 Komentara