Krka krenula pa stala, Zvezda hita ka novoj pobedi, zapažen učinak sina Zvezdine legende!

ponedeljak 28.03.2022.
18:40

Momak je rođen 2005. godine.

Crvena zvezda mts/Djordje Kostic

Košarkaši Crvene zvezde vode protiv Krke u Beogradu rezultatom 45:24 posle prvog poluvremena meča 24. kola AdmiralBet ABA lige.

Nešto sporiji početak "crveno-belih" omogućio je Krki da drži rezultatski priključak u prvoj četvrtini, no u drugoj deonici ekipa Dejana Radonjića je zategla odbranu i pojačala ritam.

Zvezdu su pogurali Volters sa devet i Kuzmić sa sedam poena, domaćin je zbog toga na dobrom putu da ostvari još jednu laku pobedu pred svojim navijačima.

Debitant Nikola Topić je takođe imao zapaženu rolu, četiri poena uz po dve asistencije i uhvaćene lopte. Radi se o sinu legendarnog košarkaša Milenka Topića.

Sa druge strane, Stipčević je upisao 10 poena, ali moraće da mu se pridruži još neko ako Slovenci žele da izbegnu težak poraz u Beogradu.