Igosi blizu plej-ofa - Krka se držala u Laktašima, pa je Jeremić trojkama završio posao!

21:30

Ekipa iz Novog Mesta poražena i u Aleksandrovcu.

Marija Vuruna - Igokea M:tel

Poraz Krke, još jedan u nizu.

Ekipa iz Slovenije ostaje na začelju tabele posle 24 odigrana kola pošto je večeras poražena od Igokee rezultatom 90:84.

Usled čak sedam izgubljenih lopti Krke u prvoj deonici ekipa Igokee je napravila razliku i dobila ovaj deo igre rezultatom 27:21, ali je do kraja poluvremena gost bio bolji rival i dokazao je da ima potencijala za više mesto od poslednjeg.

Izuzetnim šutem za dva poena gosti su uspeli da stignu ne samo do izjednačenja, već i da preokrenu rezultat u svoju korist.

Ipak, Igokea je preuzela sve konce igre u nastavku utakmice, iako je gost posle serije Hamiltona imao i +7. Karmajkl, Jeremić i Filipović su uspeli da probude domaće, Jeremić je igrao posebno dobro i vratio prednost svom timu.

Svojom odličnom rolom u poslednjoj deonici Bošković je rešio pitanje pobednika.

Na kraju Filipović 21 poen, Jeremić i Nakić po 14, Bošković je dodao 11, a Milosavljević 10. Kod gostiju Špan 23 poena, ostali daleko slabiji.