"Kuva" se novi mega trejd u NBA ligi i ponovo će Dejvis biti "glavni lik"?!
Jako zanimljiva vest iz najjače košarkaške lige sveta.
Povezane vesti
Uzdrmala se NBA liga usred prošle sezone kada se desio neverovatan trejd u sklopu kog su glavne vesti bile odlazak Luke Dončića iz Dalasa u LA Lejkerse, te put Entonija Dejvisa u suprotnom smeru.
Izgleda da se ove sezone sprema još jedan "potres", a u njegovom središtu bi ponovo trebalo da bude Dejvis.
Navodno, Dalas je spreman da prekaljenog centra pošalje u Detroit, a poznato je i šta Pistonsi nude kako bi ga doveli u svoje redove.
Kako prenosi Evan Sideri, Pistonsi su za Dejvisa spremni da u Dalas pošalju Džejdena Ajvija, Tobajasa Harisa i njegov ističući ugovor vredan 26,6 miliona dolara, još jednog igrača iz rotacije, kao i buduće draft pikove.
Ipak, kako prenosi Šems Čaranija, franšiza iz Detroita nije jedina koja je zainteresovana za Dejvisa, navodno su svoje ponude spremili Atlanta Hoksi i Toronto Reptorsi.
Detroit je inače trenutno lider Istočne konferencije sa skorom 19-15, dok je Dalas tek 11. na Zapadu sa učinkom 9-16.
0 Komentara