Laso spreman da sluša ponude, čeka li prvi otkaz?
Pablo Laso čeka ponude velikih klubova nakon odlaska iz Real Madrida.

Povezane vesti
Zdravstveni problemi su prošlost za Pabla Lasa.
Španski stručnjak kojeg već možemo ubrajati u legendarne, završio je svoju misiju u Real Madridu i trenutno odmara, ali sa velikim zadovoljstvom prati šta se dešava u svetu košarke.
"Kada je čovek trener, to mu je u krvi – gledaš utakmice, nedostaje ti trening. To je normalno, to je naš posao. Trener ne prestaje da bude trener ni u jednom trenutku – sada nisam aktivan, ali srećan sam. Strast za sportom nije iščezla, spreman sam da saslušam ponude“, rekao je Pablo Laso.
Na trenerskom seminaru u Ekstramaduri Laso je govorio i o igračima koje je trenirao.
„Neki igrači su spremni sa 17 godina, a neki nisu ni sa 22. Recimo, Dončić je imao želju, nejgova jedina opsesija bila je da bude profesionalac i da bude najbolji na svetu", objasnio je on.
Kaže i da nema ništa teže od nauke o čitanju igre.
„Najteže je naučiti igrača kako da čita igru. Rudi Fernandez ima taj dar i zato može da igra još koliko hoće – vidi šta će se desiti unapred“, rekao je on.
Videćemo da li Laso čeka prvi otkaz u Evroligi...
0 Komentara