Ljulj ušao u antologiju Reala u pobedi nad Bajernom
Bilo je pitanje vremena.
Povezane vesti
Nema publike, nema veze za Real - Hapoel rutiniran u Madridu
Protiv fenjeraša ne može bez drame, Partizan porodio pobedu u Areni!
"Ludnica" u Valensiji, tragičar Furnije, Olimpijakos pao na 2,7 sekundi pre kraja - Barsa "rešila" Efes
Drama i vrhunska košarka u Zetri, Nan na "suvi kvalitet" presudio Dubaiju
Košarkaši Real Madrida opravdali su ulogu favorita protiv Bajerna u Minhenu, slavivši 92:71 u meču 20. kola Evrolige.
Posle antologijskog meča sa četiri produžetka protiv Efesa, šampioni Evrope su uspeli da izađu spremni na teren "BMW parka" i dođu do sigurne pobede.
Najraspoloženiji kod pobedničkog sastava su bili Vensan Poarje sa 18, Mario Hezonja sa 17 i Džanan Musa sa 16 poena.
Među dvocifrenima sa 13 poena je bio i Serhio Ljulj, novi rekorder Real Madrida po broju odigranih mečeva. Španac je ukupno 1047 mečeva prešao legendarnog Felipea Rejesa. U Realu je od 2007. i za ovih 16 godina je tri puta bio prvak Evrolige.
Izabranici Ćusa Matea održavaju prvo mesto na tabeli, došavši do 20. pobede. Sledi im povratak u Madrid i duel sa Valensijom.
Bajern je na skoru 9-11, a naredni rival im je Fenerbahče u Istanbulu.
0 Komentara