Ne haju za Partizanove pretnje, Madar i Miško završili posao u Istanbulu!
Prvi Izraelac u Turskoj.

Povezane vesti
Jam Madar juče je odlučio da napusti Partizan i pređe u Fenerbahče, crno-beli su reagovali saopštenjem i zapretili tužbom, igračev menadžer Miodrag Miško Ražnatović je brzo odgovorio, a danas su Madar i Ražnatović bili u Istanbulu i završili posao sa turskom ekipom, očigledno ne mareći za argumente beogradskog kluba.
Izraelski košarkaš potpisao je dvogodišnji ugovor sa Fenerom, a pristalice Partizana je neprijatno iznenadio tim potezom, jer se očekivalo da i naredne sezone bude deo tima Željka Obradovića.
Međutim, Fenerbahče se pojavio kao opcija, ponudio daleko veći novac odličnom plejmejkeru i epilog je bio njegov prelazak u Istanbul.
Košarkaš i njegov agent javili su se danas iz Istanbula preko društevnih mreža Ražnatovića.
"Prvi izraelski igrač koji je potpisao ugovor sa turskim klubom", izneo je ovaj interesantan podatak Ražnatović uz fotografiju sa Madarom.
0 Komentara