21:25

Bolji Orlando od Šarlota i to nekako rutinski...

AP Photo/Jacob Kupferman

Luda utakmica Šarlota i Orlanda, na kraju pobeda gostiju od 119:113.

Domaćin je briljirao u prvoj deonici, a onda je Orlando uspevao da smanjuje rezultat i da prvi put povede rezultato 37:38. Serija domaćina, pa serija gostiju, a Orlando je imao i dvocifrenu prednost u trećoj deonici u nekoliko navrata.

Lamelo Bol je zaigrao fenomenalno u finišu, pa su se ekipe smenjivale u prednosti, sedam puta se menjala ekipa koja vodi, a onda je Orlando stegao odbranu i uspevao da održava prednost.

Na ulasku u poslednja tri minuta bilo je 110:103 za Orlando i to posle dva promašena slobodna bacanja Mejsona Plamlija, sve je bilo teže domaćinu da stigne do željene pobede.

Nekako su rutinski do kraja odradili košarkaši Orlanda, Šarlot je u kontra ritmu, ali ni "medžik" nije sa nekim velikim šansama za plej-of.

Lamelo Bol je imao 33 poena, 8 skokova i 6 asistencija, ali nije imao podršku, Rozije je igrao samo u prvom poluvremenu kvalitetno, u drugom ga nije bilo, pa je završio sa 24 poena.

Kod Orlanda dabl-dabl Bančera i Kartera, prvi je imao 22 poena i 10 skokova, drugi 20 poena i 12 skokova.