Miloje ponosan na Megine klince: ''Nije lako pobediti u Zadru''

ponedeljak 12.10.2015.
23:01

Mlada ekipa Mega Leksa nastavlja da pruža odlične partije u ABA ligi.

BETA/BETAPHOTO/HINA/DR

Večeras je tim Dejana Milojevića slavio u Zadru rezultatom 81-76, iako je ponovo bio oslabljen neigranjem povređenih Zagorca i Kabe.

Naravno, posle trijumfa nad Zadranima, trener Milojević je blistao od sreće i naglasio da je veoma ponosan na svoje igrače posle ove velike pobede.

''Jako bitna utakmica za nas jer smo svima dali do znanja da protiv svakoga idemo na pobedu. Odbranu igramo prilično dobro osim što smo danas dopustili protivniku previše skokova u napadu. Samo zbog toga se prvo poluvreme nije završilo + 10 za nas, Zadar je dobio samopouzdanje pogodio neke šuteve i smanjio na 3 razlike.

U drugom poluvremenu je bilo očekivano, koš na kao ali se nismo predavali kada je Zadar poveo. Za to smo u završnici meča nagrađeni kada smo pogodili 3 trojke zaredom, otišli nedostižnu prednosti i zasluženo pobedili.

Ponosan sam na svoje igre jer nije nimalo lako dobiti Zadar u njegovoj dvorani. Zadru želim sve najbolje, uživamo ovde da igramo i nadam se da ćemo se još puno puta susretati".