Miško Ražnatović najavio: "Ako pišem knjigu, celo poglavlje o Jamu Madaru!"
Zanimljiva objava košarkaškog agenta.

Povezane vesti
Spartak zakomplikovao Zvezdi i treće mesto, poraz u derbiju bio bi fatalan!
Sferopulosu nije do priče: "Danas nismo dobro igrali!"
Jovanović posle istorijske pobede Spartaka: "Zvezdi glava u meču protiv Efesa, moji igrači verovali od prvog do poslednjeg minuta!"
TVITOVI - Zvezdašima "nije dobro" pred Efes!
Slučaj odlaska Jama Madara iz Partizana navukao je gnev navijača prema njegovom menadžeru Mišku Ražnatoviću.
Izraelski košarkaš je proteklog leta napustio Beograd i pojačao Fenerbahče u kojem se nije naigrao, naročito nakon dolaska Šarunasa Jasikevičijusa na klupu turskog kluba.
Nedavno se pojavila informacija da bi Izraelac mogao da se vrati u domovinu i zaigra za Hapoel iz Jerusalima, a Miško Ražnatović se oglasio zanimljivom fotografijom.
"Ako jednog dana napišem knjigu, specijalno poglavlje biće posvećeno Jamu Madaru", objavio je Ražnatović uz zajedničku fotografiju.
Hoće li u njemu spomenuti i čitav slučaj sa Partizanom, možda nekada i saznamo...

0 Komentara