Mitrović: "Ako u nama ima imalo ponosa..."
Zamenik kapitena crveno-belih kristalno jasan.
Povezane vesti
Pešićevo alarmantno upozorenje, Čović uzvratio kritičarima: ''Ne mora odmah da se pljuje, ima vremena...''
Mijailović podsetio na Čovićeve reči, pa poručio: "Nećemo mu dozvoliti..."
Obelodanjen zvaničan predlog KSS za srpsku košarku: "Fajnal-ejt u Beogradu, ograničen broj stranaca i minimalni budžet od 500.000"
Vojvodina ima novog trenera, a stiže i pojačanje
Košarkaši Crvene zvezde sinoć su odigrali verovatno najslabiju utakmicu u sezoni i u prvom meču AdmiralBet Superlige Srbije izgubili od Spartaka iz Subotice u "Pioniru" sa 93:81.
Nije prvak Srbije ni zaličio na ozbiljnu ekipu u duelu sa Subotičanima, koji su tako poveli sa 1:0 u seriji i sutra će pred svojim navijačima imati priliku da se plasiraju u finale domaćeg šampionata.
Zvezdini košarkaši su sa parket "Pionira" ispraćeni zvižducima svojih pristalica, a zamenik kapitena Luka Mitrović bio je duboko razočaran nakon katastrofalne partije svoje ekipe.
“Sramotno izdanje sa naše strane, najblaže rečeno… Znam da je kraj sezone i da je ostalo još nekoliko utakmica do kraja, ali ovo je neprihvatljivo. Zaslužili smo ove zvižduke navijača i potpuno su opravdani, a navijačima bih se prvo zahvalio što su došli, a onda izvinio za partiju. Igramo ponovo prekosutra, imamo priliku da vratimo seriju u Beogradu”, rekao je Mitrović.
Jedino što je dobro za Zvezdu jeste činjenica da serija nije gotovo, te još uvek crveno-beli mogu da preokrenu stvari u svoju korist.
“Ako u nama ima imalo ponosa… Prvo zbog grba koji nosimo napred, a onda i zbog prezimena na leđima”, jasan je iskusni košarkaš.
Druga utakmica polufinalne serije igra se u ponedeljak od 19 časova u Subotici, dok u drugom polufinalnu igraju Partizan i FMP.
0 Komentara