Mornar ostao bez glavnog aduta u borbi za plej-of AdmiralBet ABA lige!
Loše vesti za Barane.
Povezane vesti
TVITOVI - Ako Dvejn održi ovakav ritam, teško evroligašima!
Srbijo, ne brini za budućnost! Marković "rešeta" i čeka poziv za novembar!
SAOPŠTENJE - Zvezda: ''Grub pokušaj da se diskredituje lik i delo našeg igrača''
Rakočević žali zbog Petruševa, Gudurića i Mitrovića, ali ističe: "U najmanjem slučaju Top 8 za Zvezdu!"
Košarkaški klub Mornar iz Bara neće moći da računa na Nemanju Gordića do kraja sezone zbog povrede kolena.
Iskusni plejmejker je povredu zadobio u duelu protiv bivšeg kluba Budućnosti i ispostavilo se da je teže prirode, te ga više nećemo gledati na parketima širom regiona do kraja sezone AdmiralBet ABA lige.
Ovo je veliki udarac za ekipu Mihaila Pavićevića koja traži način da se domogne plej-ofa regionalnog takmičenja.
Tako je prošla runda AdmiralBet ABA lige protekla u dvema teškim povredama iskusnih igrača. Sava Lešić je u dresu Borca protiv Partizana takođe povredio koleno, a dva sata kasnije isto se dogodilo i Gordiću.
Mornar je trenutno na skoru od sedam pobeda i 10 poraza i biće im vrlo teško da se domognu plej-ofa devet kola pre kraja regularnog dela.
0 Komentara