Nastavak neslavne epizode - Belgijanci ne žele da igraju protiv Srbije u ponedeljak?
Veče za zaborav.
Povezane vesti
(VIDEO) Jović došao u majici "R9", pa za Sportske otkrio za koga navija na Mudnijalu
(VIDEO) Okupili se košarkaši Srbije, Jokić ih dočekao
Pismo bivšeg reprezentativca Svetislavu Pešiću: "U glavi samo jedna stvar, da igram za Zvezdu i da me ti treniraš..."
Alimpijević objavio spisak - Jokić predvodi Srbiju u kvalifikacijama za Mundobasket
Košarkaška reprezentacija Belgije navodno ne želi da igra protiv Srbije u ponedeljak u meču koji je pomeren za jedan dan zbog tehničkih problema u dvorani "Čair".
Kvalifikaciona utakmica za odlazak na Svetsko prvenstvo između Srbije i Belgije trajala je u nedelju uveče svega dva minuta. Reflektori dvorane "Čair" nisu isporučivali dovoljnu ili nikakvu količinu svetlosne energije i posle podužeg čekanja i nećkanja, odlučeno je da se meč pomeri za ponedeljak od 19 sati.
Međutim, kako javlja "Sport klub", Belgijanci ne žele da igraju taj susret, ali s obzirom na to da je FIBA već donela odluku i zakazala meč, on bi u slučaju da se reprezentativci te zemlje ne pojave na parketu, duel pripisala Srbiji rezultatom 20:0.
Kako postoji ultimatum FIBA da se duel odigra, teško je verovati da će Belgijanci koji su čarter letom doputovali u Niš lako želeti da se oreknu duela, ali ništa nije isključeno...
0 Komentara