Navaro došao na Mali Kalemegdan i poslao poruku: "Idemo!!"

Autor: Lazar Nikolić
ponedeljak 22.06.2026.
18:30
Izvor: Sportske.net

Španac stavio potpis na ugovor.

KK Crvena zvezda twiiter
KK Crvena zvezda twiiter

Povezane vesti

Pre dva danas Španac Ibon Navaro došao je u Beograd i započeo svoju misiju u Crvenoj zvezdi.

Španski trener danas je posetio prostorije kluba na Malom Kalemegdanu kako bi stavio paraf na ugovor i obavio razgovore sa predsednikom Željkom Drčelićem i sportskim direktorom Milošem Teodosićem.

Zvezda se na svom "X" profilu pohvalila dolaskom Navara i poželea mu sreću u radu.

"Novi trener KK Crvena zvezda Ibon Navaro stigao je u Beograd. On je iskoristio par dana u Beogradu za razgovore sa čelnicima Kluba i prve dogovore za novu sezonu. Obišao je Mali Kalemegdan, mesto gde je sve počelo za crveno-bele, ali i trening dvoranu i kancelarije kluba, kao i svoje radno mesto u hali Aleksandar Nikolić. Dobro nam došao treneru i mnogo sreće u radu", piše u poruci crveno-belih.

Navaro se oglasio kratkom porukom na tabli:

"Idemo!!"

O načinu rada i novinama koje će doskorašnji trener Unikahe uvesti u Zvezdinu igru pročitajte OVDE.


Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke