Navijači Zvezde se obrušili na sudije, opravdavate li ovakve postupke? (TVITOVI)

Autor: Nemanja Janošev
ponedeljak 06.12.2021.
20:06

Viđenje navijača nakon sigurnog trijumfa protiv Cibosa.

AdmiralBet ABA league/Dragana Stjepanović

Košarkaši Crvene zvezde nastavili su seriju pobeda u AdmiralBet ABA ligi nakon što su savladali Cibonu u hali "Aleksandar Nikolić" sa 86:72.

Bila je to rutinska partija šampiona AdmiralBet ABA lige, iako je Cibona pokazala zube u prvom poluvremenu, ali i početkom drugog. No, nisu mogli da ispariraju Zvezdi u šutu, posebno za tri poena, pa i odbrani koja je, kako to obično biva kod ekipe Dejana Radonjića, bila na visini zadatka.

Glavni utisci utakmice su svakako arbitri, koji su često "seckali" utakmicu gledajući mnogobrojne snimke i to po nekoliko minuta. Stoga je treća deonica trajala čitavih pola sata. Takođe, žalili su se na pojedine gledaoce koji su morali biti izbačeni sa tribina.

Kada je reč o samom parketu, u taboru Crvene zvezde izdvojili su se Ostin Holins, koji je imao maestralnu sekvencu u drugom kvartalu, baš kao i, po navici, Nikola Kalinić.